Podziel się tą stroną:  

Polska księgarnia Rewolucja

Wszystkim fanom książek i czytania polecam księgarnię Rewolucja http://rewolucja.co.uk/ . To księgarnia, która ma ogromny wybór książek w języku polskim. Dostępne są tam książki dla dzieci i dorosłych. Ceny niskie. Łatwo o wszystko dopytać, bo mają swoją infolinię 0800 77 34 800 .

 

Komentarze

Faktycznie księgarnia

by marysia83·wrz. 14, 2015

Faktycznie księgarnia Rewolucja ma bardzo dobre opnie. Podobno dostarczają do UK zawsze wszystko rzetelnie i w terminie, no i tanio.

Polska księgarnia w UK

by kamillita·wrz. 21, 2015

To prawda, Rewolucja to naprawdę fajna księgarnia :). Również zaopatruję się tam we wszelką literaturę, począwszy od kryminałów, na romansach skończywszy. Mają naprawdę bogatą ofertę, a ich największym plusem jest chyba bardzo tania wysyłka - tylko £ 1.99. Zajrzyjcie sobie, zobaczcie, co mają ciekawego ;). Pozdrawiam!

 

Trafiłam do Rewolucji dzięki

by Inka·paź. 2, 2015

Trafiłam do Rewolucji dzięki różnym portalom polonijnym :) rzeczywiście dobrze zaopatrzona księgarnia i bardzo miła, szybka obsługa. Nie musiałam długo czekać na zamówione książki.    

Ja już jestem w PL, więc

by Laoria (niezweryfikowany)·li. 6, 2015

Ja już jestem w PL, więc wszystkie książki mam na wyciągnięcie ręki, jednak kiedy byłam jeszcze w Anglii, też Rewolucja była dla mnie ratunkiem. To jedyna księgarnia na wyspach która tak szybko wprowadza nowości, ma ogromny wybór książek no i przyzwoite ceny. Czego chcieć więcej?:)

Też zamawiam w księgarni

by lukas31·li. 25, 2015

Też zamawiam w księgarni Rewolucja głównie ze względu na to, że mają cały ogromn tyytułów dla dzieci i dla dorosłych. Jest w czym wybierać.

 

Jaczytam specyficzne

by Gość (niezweryfikowany)·gru. 10, 2015

Ja
czytam specyficzne książki
i ciężko mi było znaleźć tytuły które uwielbiam. Udało się
to dopiero w księgarni www.polbooks.co.uk.
Mają niesamowicie szybkie
przesyłki w porównaniu z innymi. Gorąco polecam.

Ja polecam ksiegarnie

by Natalia59 (niezweryfikowany)·kw. 9, 2016

Ja polecam ksiegarnie Ksiazka.co.uk. Robie u nich zakupy od 3 lat, glownie ksiazeczki dla dzieci i kryminaly dla mnie. Wysylka u nich kosztuje £1.90 a powyzej £30 gratis i jestem bardzo z nich zadowolona.

księgarnia

by GosiaMalec (niezweryfikowany)·sie. 31, 2016

Bardzo lubię robić zakupy w Rewolucji, w piątki mają promocje, także czasami uda mi się znaleźć dobry tytuł za połowę ceny, wysyłkę mają niedrogą, więc jako mól książkowy jestem zadowolona. Jest kilka księgarni internetowych w UK, ja wybrałam tę głównie ze wzgędu na miłą obsługę

Tak to prawda, w piątki mają

by staszka·paź. 8, 2016

Tak to prawda, w piątki mają promocje, ale zapraszam do sklepu nie tylko w piątki, cała masa ksiązek dla najbardziej wyagających klientów cos się znajdzie, zapraszam warto!

 

księgarnie w UK

by malik (niezweryfikowany)·paź. 14, 2016

Widzę, że powstaje coraz więcej polskich księgarni w UK. Ja szukałem głównie książek dla dzieci, w Rewolucji rzeczywiście wybór jest spory, są dobrze zaopatrzeni. Pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu był problem z zakupem polskich książek na Wyspach.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.