Podziel się tą stroną:  

Poszukuję informacji prawnej

Witam 
Poszukuję wszelkich praktycznych informacji o wszczęciu i przeprowadzeniu w UK postępowania sądowego o odszkodowanie. 
Pozwana ma być kancelaria prawna, która, jako "obrońca z urzędu" celowo dopuściła do nieuzasadnionego oskarżenia Policji "o napad", a następnie, jako "obrońca oskarżonego" zataiła przed Sądem dowody o sfaszowaniu oskarżenia, ukryciu wyjaśnień świadków itp.
Po odsunięciu tej kancelarii, Sąd uniewinnił oskarżonego już na pierwszej rozprawie. Pozostały jednak ogromne szkody ich kilkumiesięcznej działalności oraz przeświadczenie, że następny zapracowany emigrant może stać się następną ofiarą ich dyskryminacji.
Przygotowywany pozew jest od emigranta polskiego, ktrory posiada nienaganną opinię w miejscu pracy i zamieszkania, a któremu po 12 latach życia w UK opinie tą zniszczono falszywymi oskarżeniami, inspirujac nadto nieuzasadnioną ingerencję Social Workers w prywatne życie rodziny. Podkreślam, że jest to normalna rodzina (tata + mama + dziecko w wieku 6 lat) bez jakich kolwiek wczesniejszych problemow.
Zajmuję się tą sprawą, chociaż nie jestem prawnikiem, ale poproszono mnie o tą pomoc.    Liczę na informacje od osób, które równiez byly falszywie oskarżane przez Policję lub Social Worker. Wiem, że takie oskarżenia były i są częstą zmorą polskich rodzin emigrantów.      
Z góry dziękuję i dołączam pozdrowienia.
Mój email: piotr.pawel.krzywiecki@gmail. com

‹ Cenowe.pl - Porównywanie Cenowe Zostać czy wrócić do Polski? ›
 

Komentarze

Polski Mediator

by Gość (niezweryfikowany)·paź. 31, 2016

Witam, 

bede sie rozwodzic i poszukuje polskiego mediatora, prosze o jakies informacje.

Pozdrzawiam

Katarzyna

Witaj Kasiu, Możesz sprawdzić

by nobarte·paź. 31, 2016

Witaj Kasiu,

Możesz sprawdzić ten serwis: http://www.familymediator.org.uk/

Dodatkowo, jeśli otrzymujesz benefity, to sprawdzą, czy przysługuje Ci pierwsza darmowa sesja.

 

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.