Podziel się tą stroną:  

praca

witam serdecznie.
Jestem na tym forum nowa :) Mieszkam z koleżanką w Gloster od ok 3 tyg i nie możemy znaleźć pracy :( może ktoś mógłby jakoś pomóc, doradzić gdzie coś może być ?? szukamy czegokolwiek, sprzątanie, zmywanie, cokolwiek..

‹ Oszust poszukiwany listem gończym TAROT- Profesjonalna Wróżka- współpracująca z TV! ›
 

Komentarze

Zarejstrujcie sie w Agencji

by Anonim (niezweryfikowany)·lt. 24, 2012

Zarejstrujcie sie w Agencji Premier People,czesto przyjmuja tam do pracy przy ksiazkach:)
Praca co prawda na telefon,ale zawsze praca.
Polecam rowniez hotel Premier INN,tam rowniez przyjmuja do sprzatania.
Z tego co wiem,jest tez fabryka,ale juz nie w Gloucester,tam przyjmuja do pracy,jest to praca przy kurczakach.Ale praca tam jest ciezka:(
Pozdrawiam i zycze powodzenia

ok, dziękujemy bardzo, na

by Aneta1987·lt. 24, 2012

ok, dziękujemy bardzo, na pewno spróbujemy :) gdyby ktoś coś jeszcze wiedział, to bardzo prosimy o napisanie.
pozdrawiam cieplutko.

Czy ktoś mógłby powiedzieć

by Gość (niezweryfikowany)·li. 26, 2014

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na temat pracy przy książkach, nazwę firmy i ew. gdzie aplikować

sprobowac

by gregory666·lt. 24, 2012

w best connection, wiem ze przyjmuja teraz do Delphi, z takich sezonowych prac to w marcu powinno zaczac sie cos we Frampton on Severn ,,szklarnia,,

dzięki serdeczne :) a jak

by Aneta1987·lt. 25, 2012

dzięki serdeczne :) a jak tam złożyć aplikacje do tej szklarni ? pojechać osobiście najlepiej ?

tak

by gregory666·lt. 25, 2012

u nich w biurze

ok, tak zrobimy, dziękuję :)

by Aneta1987·lt. 25, 2012

ok, tak zrobimy, dziękuję :)

dzień dobry :) hmm mamy mały

by Aneta1987·lt. 27, 2012

dzień dobry :)

hmm mamy mały problem ze zlokalizowaniem tej szklarni o której pisał Gregory666 .. mianowicie znajduje mi ciągle całą wioskę, a nic konkretnego. Jeśli jest tu ktoś, kto wie gdzie to jest dokładnie, to bardzo proszę o pomoc..

miłego dnia :)

kwiatki

by michal (niezweryfikowany)·lt. 27, 2012

do pracy w kwiatkach najlepiej miec swoj samochod bo to daleko jest 20 min za gloster samochodem a ciezko znalezc miejsce u kogos bo maja komplet zazwyczaj ale czasem sie trafi .tu jest post code GL2 7JF jak wklepisz na google to ci znajdzie :) powodzenia

ahhh samochód, no z tym może

by Aneta1987·lt. 27, 2012

ahhh samochód, no z tym może być ciężko... ale dziękuję za kod :)

byłyśmy w obu poleconych

by Aneta1987·lt. 27, 2012

byłyśmy w obu poleconych agencjach. W jednej wzięli CV, w drugiej powiedzieli, żeby przyjść dopiero za tydzień, bo kompletnie nic nie mają :( ech.. :( jeżeli ktoś wie coś o jakichś ulotkach lub gazetach do roznoszenia po domach itp, to dajcie znać, weźmiemy dosłownie wszystko...

w best connection

by gregory666·lt. 28, 2012

jak pojdziecie jeszcze raz to spytajcie o Anthony`ego on teraz jest od przyjec w delphi. I pytajcie jego konkretnie o ta prace. No chyba ze z nim rozmawialyscie. Ale z tego co wiem to w ostatnim czasie duzo osob przyjeli. Dojechac tam mozna pociagiem do tej pracy. A potem spytac kogos o podwiozke wiekszosc ludzi mieszka w glouceter.

praca w cafe

by gucci (niezweryfikowany)·gru. 8, 2014

Witam,

Jak jestes jescze zainteresowana praca prosze skontaktuj sie pod numer tel. 07867894458

Powodzenia

Chcialabym sie dowiedziec

by Gość stokrotka (niezweryfikowany)·st. 8, 2015

Chcialabym sie dowiedziec wiecej na temat pracy w cafe. Full time czy part time? Serdecznie pozdrawiam;-))) Czy oferta nadal aktualna?

Hej. Orientujecie sie moze

by Gość (niezweryfikowany)·gru. 29, 2014

Hej. Orientujecie sie moze czy jest jakas praca dla 53-latka? z minimalnym j.angielskim( chodzacym do collegu na lekcje angielskiego) jakakolwiek praca, jajakolwiek ilosc godzin, zmiany itd? please help :)

praca

by lekk·gru. 30, 2014

Witam serdecznie.

Do pana wyżej.

Agencja Omega a  praca w Delphi ( obie znajdują sie w Stonehouse ).

 

 

 

praca w cafe ;-)))

by stokrotka (niezweryfikowany)·lt. 10, 2015

Jestem zainteresowana pracą szczególnie w weekendy, jak najbardziej piątkowe, sobotnie wieczory i niedziela. W tygodniu pracuję od 8.00 do 16.30 więc tę pracę chciałabym potraktować jako dodatkową,jesli taka opcja jest możliwa? Gdzie zlokalizowana jest ta cafejka? Pozdrawiam serdecznie. :-)))))

witam

by ugrego23 (niezweryfikowany)·li. 13, 2015

witam mam 30 lat doswiadczenie w pracy na farmach  na teranie irlandii a takze Anglii, Obecnie szukam pracy w gGoucester lub okolicy,  ,z gory dziękuję za wszelkie informację , pozdrawiam wszystkich )) 

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.