Podziel się tą stroną:  

Poszukuję polskiego stomatologa

Witam serdecznie,

Zwracam się z prośbą o wskazanie polskich stomatologów pracujących na terenie Gloucester. Oczywiście takich godnych polecenia. Najlepiej lekarzy, u których można liczyć na refundację ze strony Nhs-u. 

Jestem w miasteczku dość świeży i nie bardzo wiem gdzie ruszyć. Dodam, iż ostatnio byłem u "ichnego" stomatologa, ale z przykrością stwierdzam iż do profesjonalizmu trochę mu daleko.

jeśli ma ktoś sprawdzony temat, bardzo proszę o info.

Dziękuję i pozdrawiam,

Szymek.

 

Tagi

Komentarze

polski stomatolog

by kat (niezweryfikowany)·sie. 28, 2013

Jest EASTGATE DENTAL CENTRE 121-131 Eastgate Street w samym centrum Gloucester, kilka razy juz tam bylam u polskiego, swietnego dentysty M Zawady i musze przyznac, ze to pelna profesjonalizmu przychodnia, bardzo nowoczesna,i co najwazniejsze dla wiekszosci - nic nie boli:) jestem zawsze bardzo zadowolona. W tym miejscu jest najtaniej, refunduje NHS, ale tylko w czesci, tzn, za pierwsza wizyte placisz £17, jesli masz ubytek to na kolejnej £50, (niestety ostatnio byla podwyzka cen, rok temu placilam £30 za zeba....) to niby cena za jedno leczenie zeba, ale moj chlopak mial dwa i zaplacil jak za jeden. Tak czy siak warto, znam takich, co z jednym zebem lataja do PL, a to juz nie wychodzi £50 za plombe tylko duuuuzo wiecej...Ogolnie rzecz biorac, miejsce godne polecenia, tylko najpierw trzeba sie zarejestrowac

Osobiście również bardzo

by Gość (niezweryfikowany)·wrz. 27, 2013

Osobiście również bardzo polecam M Zawada, jak wyżej wymienione zgadzam się z opinią w 100%

również polecam ;)

by krysciakk·sie. 16, 2016

również polecam ;)

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.