Podziel się tą stroną:  

praca

W Newent(Gloucestershire),w fabryce Freemans potrzebuja ludzi do pracy.

 

Komentarze

praca

by krus·sie. 11, 2010

Dzięki za informacje. Może podaj więcej szczegółów tej pracy, bo to jednak praca nie dla wszystkich, jeżeli jesteś na wieszaniu kurczaków to z tego co wiem w ciągu pięciu minut musisz zawiesić 100 kurczaków, które jak się brzydko wyrażę srają po tobie, zapach tam również nie należy do wymarzonych, szczególnie na wątróbkach gdzie je wybierasz z flaków :)
Tak czy inaczej to praca dla osób bardziej wytrzymałych i radzących sobie wyśmienicie ze stresem i ciężkimi warunkami.
Pozdrawiam.

Hej,ja niejestem na

by Anonim (niezweryfikowany)·sie. 11, 2010

Hej,ja niejestem na wieszaniu,o tej pracy wiem od znajomych wiec pisze.Nie jest prawda,ze w ciagu 5 min musisz powiesic 100 kurczakow,smrod jest,ale maski tez sa.Zreszta,jak ktos pilnie potrzebuje pracy to nieprzesmradza.

praca

by krus·sie. 11, 2010

"Zreszta,jak ktos pilnie potrzebuje pracy to nieprzesmradza."

Właśnie moi znajomi potrzebowali na szybko pracy, popracowali trochę i po prostu nie wytrzymali tego napięcia, smrodu i odchodów, a co do ilości kurczaków to dwa tygodnie temu na jednej 20 minutowej przerwie został zrobiony pomiar ilości kurczaków na linii i wyszło nie mniej niż 100 na 5 minut.
Tak naprawdę nie jestem tutaj po to żeby się wykłócać, chciałem tylko zaznaczyć że nie jest to praca dla wszystkich, ponieważ jest ona naprawdę bardzo ciężka za niewielkie pieniądze, ale ktoś kto nie ma pracy a musi wyżywić rodzinę, weźmie każdą ofertę, więc dzięki za tą informację.
Pozdrawiam

Ja tez niemam zamiaru tu sie

by Anonim (niezweryfikowany)·sie. 11, 2010

Ja tez niemam zamiaru tu sie klocic,wiedzialam o pracy wiec napisalam.

praca

by krus·sie. 11, 2010

Tak na marginesie znam kilka osób które wytrzymały tam jeden dzień, niektórzy po pierwszej przerwie na lunch już nie wracali tylko do auta i do domu, myślę iż tam jest problem z szybkością taśmy gdzie na hakach wieszane są kury, która mogłaby być troszkę wolniejsza i z pewną angielską przełożoną która powiedziała znajomemu który chciał się przenieść na inną linię że ma tyle podań o pracę iż jak się nie podoba to może już iść do domu :) Trochę mi to polską zapachniało :)
Dobra koniec już tego narzekania :)
Żadna praca nie hańbi i ktoś ją musi wykonywać :)
Pozdrowionka :)

Ludzie,dlaczego wy tacy

by niepozlosci (niezweryfikowany)·sie. 12, 2010

Ludzie,dlaczego wy tacy jestescie,ktos napisze ze potrzebuja do pracy,a wy jeszcze jakies obiekcje macie.Jesli ty drogi"krus"niechcesz tam pracowac,to nieznaczy,ze inni tam niepojda.Wszyscy myslicie,ze tu beedziecie siedziec za biurkami tylko,niewierze,ze niepracowaliscie lub niepracujecie w podobnych firmach,tylko wstydzicie sie przyznac do tego.Pamietajcie zadna praca niehanbi moi drodzy,po drugie jakby ludzie niewykonywali tej pracy to niebylo by co jesc:)pozdrawiam i nienapisalem tego po zlosci.

ludzie

by krus·sie. 13, 2010

Witam serdecznie drogi nieznajomy.
Widzę iż wyszedł tutaj pewien brak zrozumienia.
Nie wiem gdzie widzisz jakieś obiekcje, napisałem tylko że praca jest bardzo ciężka i nie dla wszystkich co jest zgodne z prawdą bo tak tam jest.
Nie siedzę za biurkiem, zamiatam ulice i jestem dumny z tego.
Nie musisz powielać tego co już napisałem: o pracy która nie hańbi i o jedzeniu, to już było wyżej.

Najważniejsze nie wszyscy mają dostęp do internetu, szczególnie osoby które tutaj nie tak dawno przyjechały, więc przydało by się więcej informacji tzn.:
Numer telefonu do fabryki: 01531 828 282
Należy tam zadzwonić i zapytać o pracę. Miła pani przełączy nas do działu kadr (pewnie do tego co się mieści w Hereford) gdzie podajemy swoje dane z miejscem zamieszkania.
Po kilku dniach przychodzi do nas aplikacja do wypełnienia, składająca się z dwóch części. Pierwsza część dotyczy przebiegu naszego zatrudnienia, jest ona w j. angielskim ale prosta do wypełnienia.
Druga część to pytania medyczne, jest ich sporo na szczęście są w j. angielskim i polskim więc nie ma problemu.
Odsyłamy w dostarczonej kopercie na adres Freemans of Newent, Town Farm, Gloucester Road, Newent, GL18 1HP i za pare dni mamy prace :)
Pozdrawiam i lecę zamiatać ulice (jedyna porządna praca :)

nie dajesz rady sobie w polsce fabryka w newent wszystkich....

by Gość (niezweryfikowany)·mrz. 15, 2013

pracowalem tam i stwierdzam ze praca dla ludzi co nie daja rady w polsce sobie chodza na pol pijani do pracy jedna wielka banda kradna mieso a jak kontrola w szatni do smieci idzie by nie zlapali ich wajzer jeden przez drugiego chce byc gora mysla ze wszystkie laski ich na wyplacie oszukuja pani G .......nic w tym kierunku nie robi chociaz to jej wina bo liczyc nie potrafi na produkcji nie dlugo kanapki beda jesc a na wieszanie to roboty postawia taki zapierdziel

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.