Podziel się linkiem:  

Pustka

Znalazłamtą strone to myślałam  że  czegoś się dowiem  jakie  jest  życie w Gloucester ale  zawiodłam  sie jest to  strona jałowa  nikt  tu  nie  zagląda nikt  niczego  nie  napisze  stare  wiadomości ,Polacy  nie  lubią się  dzielić wiadomościami  są  zazdrośni i  rzadko są  pomocni .Mieszkam  5 miesięcy i nawet mając  kolegę poprosiłam  o mała pomoc  to mnie  olał poprosiłam anglika chętnie mi pomógł .Chcecie tu mieszkac liczcie tylko na siebie,nie znam języka angielskiego i nie tęsknię do swoich rodaków w uk moja bliska osoba zna angielski i kontaktuję sie przez  internet ze znajomimy z polski.Moimi sasiadami są anglicy i  inne nacje.

Trochę o krytykowaniu Polonii

Zgadzam się, że na portalu nie ma dużego ruchu, ale są także wątki, które mają komentarze. Zachęcam zatem do odpowiadania i pomagania innym aby tą sytuację poprawić. Krytykować jest łatwo. Z ogólnej Twojej wypowiedzi da się wywnioskować, że raczej wolisz polaków unikać niż integrować i pomagać. Oczywiście masz swoje argumenty i szanuję to. Pamiętajmy, że zawsze znajdą się wartościowi ludzie. Może nie warto oceniać ludzi tylko przez pryzmat, czy pomaga czy nie. Może to nie jest dobry wyznacznik oceniania ludzi w tym przypadku. W życiu nie muszą nas wyręczać inni.

Czy zadałaś w ogóle pytanie, na ktore szukasz odpowiedzi?

Z szacunkiem,

Mateusz

PUSTKA

Widzę  że tłoku  nie ma  w  dyskusji i nie krytykuję  tylko stwierdzam  fakty .Nie znam  angielskiego i  nie  unikam polaków.Jestem tu  z własnej woli nie  czekam by ktoś mnie  w  czym  kolwiek wyręczał  zawsze   liczyłam  na  siebie .Będac w  kraju  czytałam  tą  strone myślałam  ze to co proponuje  ta strona  to  coś  fajnego.To jest drętwa  i czcza  dyskusja.Juz  odpowiedz  uzyskałam  na pytania  mnie  jnteresujace . 

Pozdrawiam    jasminowykot

 

Portal jest w trakcie

Portal jest w trakcie przebudowy, już niebawem ruszy jego nowa odsłona.

Jeśli masz ochotę, możesz przyłączyć się do jego współtworzenia i zaproponować nowe rozwiązania. Każda uwaga zostanie wysłuchana.

 

Pomysły i sugestie można

Pomysły i sugestie można zgłaszać na formum dotyczącym portalu.

jasminowy kot. Przyszlas tu i

jasminowy kot. Przyszlas tu i pretensje masz na dzien dobry. Troche oglady. Ja tez tu lata nie zagladalam, i o niczym to nie swiadczy. Przyjaciol i znajomuch masz takich w jakich kregach sie obracasz , jesli ktos jest nie mily dla ciebie a nie watpie ze i tacy sie znajda, bo ludzie sa rozni to poszukaj innych. Sama poznalam takich - tu wpisz nacje - szeroim lukiem omijac tylko i wylacznie. Jakbym sie miala oburzac to bym osiwiala. W kazdym narodzie znajdziesz nie wychowanych , krotkowzrocznych ( tu wpisz co tak sobie myslisz)  - nie tylko w Polakach.  Wiele osob mieszka tu od kilku czy kilkunastu (dziesieciu) lat, cheltenham w gruncie rzeczy duze nie jest, ludzie znaja sie w wiekszych kregach wspolnych znajomych czy z widzenia , albo i wcale. Wiekszosc nie potrzebuje pomocy forum ma wypracowane przyjaznie, mowi po angielsku , spotyka sie w realnym swiecie, radzi sobie, po prostu ma swoje zycie. Pomysl forum byl i jest swietny po przebudowie moze znow odzyje,  a tobie zycze powodzenia, wiecej optymizmu i milych ludzi wokol ciebie.

 

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.