witam,mieszkam w gloucester juz jakis czas i do tej pory nie udalo mi sie poznac nikogo!moze znjadzie sie jakas mama ktora ma ochote na kawke i pogaduchy?mam rocznego synka ale mamy z dziecmi w kazdym wieku mile widziane.pozdrawiam

Mamy Krasnoludków

Witam,

Wpisz w wyszukiwarce tego serwisu (na górze strony) "krasnoludki".

Pozdrawiam.

Hej

Albo na naszej klasie w polu imienia, nazwiska Gloucester lub Gloucestershire

Niestety grupa krasnoludkow

Niestety grupa krasnoludkow jest w takich godzinach ze niestety jestem w pracy.szczerze przerabialam rozne formy poszukiwan i nk rowniez niestety bez rezultatow wiec pomyslalam ze moze tu ktos zaglada?

Niestety grupa krasnoludkow

Niestety grupa krasnoludkow jest w takich godzinach ze niestety jestem w pracy.szczerze przerabialam rozne formy poszukiwan i nk rowniez niestety bez rezultatow wiec pomyslalam ze moze tu ktos zaglada?

Niestety

Krasnoludki juz nie dzialaja

krasnoludki

Oczywiscie ze dzialaja i maja sie fantastycznie, teraz sa wakacje wiec spotkan nie ma.
Kopiuje maila informacyjego ktory otrzymalam od zalozycielki grupy:

"Krasnoludki w Rowanfield maja przerwe do wrzesnia.
Pierwsze spotkanie po wakacjach odbedzie sie 5 wrzesnia, jak zawsze w poniedzialek, w godz 10-12.

Krasnoludki w Lighthouse, Linden bez zmian
Spotkania odbywaja sie w piatki od 10 do 12.
P. Agnieszka odwiedzi grupe 29 lipca i bedzie mowic o przyjeciach do szkol, opiece nad dziecmi, benefitach itd. Zapraszam"

Jedyna grupa ktora juz niestety nie dziala to w Churchdown i jest to spowodowane zamknieciem Community Centre a zatem brakiem miejsca na spotkania.
Pozdrawiam serdecznie

Krasnoludki w Rowanfield

Hej,
Czy ktos moglby mi podac wiecej informacji na temat grupy Krasnoludkow w Rowanfield?
Godziny otwarcia, adres, oplaty?
Z gory bardzo dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Follow us

Bądź na bieżąco w wygodny
dla siebie sposób:

Facebook Twitter RSS