Witajcie dziewczyny!

Mam do Was pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych w UK. Ostatnio zastanawiam się nad antykoncepcią i nie wiem na jakie tabletki się zdecydowac. Czy możecie podzielic się ze mna opiniami?
Pozdrawiam serdeczie Kotek;-)

a to nie tak ze lekarz

a to nie tak ze lekarz wybiera?tzn u mnie tak bylo ze nie pytal jakie chce tylko zadal pare pytan i przepisal microgynon czy jakos tak.wszystko ok ale osobiscie polecam implant.tez za darmo i zaklada sie go co 3 lata bodajze.w kazdej chwili mozna zrezygnowac.mialam ponad 2 lata.wielkosc zapalki pod skora na ramieniu.super rozwiazanie dla zapominalskich jak ja.

Można powiedzieć GP o rodzaju

Można powiedzieć GP o rodzaju tabletek, jakie chiałoby się brać. Oczywiście ostateczna decyzja należy do GP, ale nie znaczy to, że nie ma innych opcji. Jeżeli lekarz w Polsce przypisał jakieś tabletki i wiemy że nam odpowiadały i nie powodowały negatywnych efektów, to mówimy o tym GP w UK i jeżeli są na rynku, to generalnie nie ma przeciwwskazań aby je ponownie przypiasać albo wiemy, że są na rynku tabletki, które chcielibyśmy, bo zapoznaliśmy się z informacjami na ich temat oraz recenzjami na forach, to też o tym mówmy GP.

Pozdrawiam.

ja mam implanon od ponad 2

ja mam implanon od ponad 2 lat i nie wyobrazam sobie teraz innej metody antykoncepcyjnej. nie musze codziennie myslec o tabletkach:) pamietajcie ze kazda kobieta inaczej reaguje na implanon wiec to ze komus odpowiada nie znaczy ze innej dziewczynie tez spasuje

Lekarze w GP zawsze

Lekarze w GP zawsze przepisują Microgynon, bo jest najtańszy. Prawidłowo przed wybraniem jakichkolwiek tabletek lekarz powinien skierować na badanie hormonów, ale w Anglii można o tym zapomnieć... Jeśli Microgynon nie będzie nam pasował to dopiero zmieni na jakieś droższe tabletki.
W Polsce Microgynonu z zasady się już nie przepisuje, bo są to tabletki, jakby to powiedzieć "starej daty".

Ja biore Cilest, na poczatku

Ja biore Cilest, na poczatku bralam go jeszcze w Polsce, ale na szczescie w Anglii tez jest dostepny. Jak dotat (przez ok 5 lat) jestem bardzon zadowolona z tych tabletek, nie mam zadnych skutkow ubocznych. Jak poszlam do GP w anglii zeby dostac tabletki, dostalam recepte odrazu na caly rok (12 miesiecy) lekarz zapropomowal mi tez plasterki, moze kiedys zmienie na nie, ale narazie jeszcze nie. Najlepiej jak pojdziesz do lekarza i poprosisz o tabletki lub plasterki on na pewni ci cos doradzi odpowiedniego, bez zadnych extra badan (tak jak w polsce) ewentualnie zmierzy ci ciscienie krwi, to wszystko. Uwazam ze jesli sie boisz ze przepisze ci jakies nieodpowiednie tabletki, zawsze mozesz wybrac plasterki (one nie sa starej daty). Powodzenia :)

Antykoncepcja...

A ja powiem wam, że mam juz dzieci i dla mnie najlepszą forma było założenie wkładki domacicznej MIRENA. Zakladają ją tutaj za darmo, ona jest az na 5 lat ze specjalnym hormonem na tak zwane OBFITE MIESZIĄCZKI. Wbrew wszystkim stereotypom jest malutka, nie wygląda jak spirala ze starej daty, a problem z nadmiernym krwawieniem się skonczył.Polecam dla dojrzalych lub tez młodych kobiet.
Szansa na dzidziusia istnieje w 100 % po wyjęciu wkładki.
http://www.mirena.pl/
Pozdrawiam.
PS:
Nie bujcie sie drogie panie, nie boli, partner nie czuje, krwawień nie ma.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Follow us

Bądź na bieżąco w wygodny
dla siebie sposób:

Facebook Twitter RSS