zna ktos dobrego mechanika w gloucester prosze na namiary

jest jeden krystian sie

jest jeden krystian sie nazywa.tanio i dobrze.warsztat ma w garazu kolo kartingow nr tel 07892679554.nie wiem czy to bristol road jest czy nie ale blisko.znajomi mi go polecili i jestem zadowolona.

Tak, tani i do bani

Nie polecam go w zadnym razie

a to czemu?u mnie wszystko

a to czemu?u mnie wszystko dobrze i mot jakos przeszedl a bez jego napraw bym chyba rowerem jezdzila.inni zyczyli sobie 2 razy wiecej niz on.a do bani to jest twoj poprzedni post w innym watku:)

Dobry Mechanik Gloucester

Witam znam dobrego mechanika Daniel ma warsztat na Eastern Avenue. Ja jezdrze do niego juz prawie piec lat i nigdy sie nie zawiodlem.Byla mowa o Krystianie z tego co mi wiadomo u Daniela uczyl sie zawodu okolo dwa lata wstecz.Kontakt do Daniela 07745922087 naprawde polecam:)

Warsztat na Alma Terrace

Uwazajcie na warsztat na Alma Terrace, nie polecam nie znaja sie na niczym, naciagacze i nic wiecej

Szukam dobrego blacharza

Szukam dobrego blacharza samochodowego w gloster moze ktos ma namiar?

Dobry blacharz

Witam

Mogę polecić dobrego blacharza. Ma warsztat na Bristol Road, przy Autoglass.
Godny polecenia. Fachowiec, zna się na robocie, ceny też ma przyzwoite.

Sebastian
Tel. 0752 6676 881

Fachman!!!!!!!!!

Też polecam Gościa z Bristol Road przy Autoglass,zna się na tym co robi....ceny zawsze do negocjacji,zero reklamacji...polecam.

Sebastian.telef.07526676881

Blacharza z bristol road kolo

Blacharza z bristol road kolo autoglass moge polecic klepal mi caly bok w aucie ,anglicy chcieli oczywiscie wymieniac czensci !Moge chlopaka polecic ceny dobre .

Ja tesz polecam kolesia z

Ja tesz polecam kolesia z bristol road obok autoglass ,mialem rozbity tyl zero nowych czensci oprucz nowych lamp ,zderzak pospawany zero sladu cena za robote taka jak u angoli same czensci!!!!!!! polecam tel 07526676881

Solidny......

Hejka wszystkim,ktorzy Goscia polecaja.
Racja,jak nie ma potrzeby na wymiane czesci i elementow to nie ma ,,naciagania'' na koszty.
Facet robi uczciwie i szybko.Jestem zadowolony i fajnie,że nie trzeba się wstydzić za Rodaka.
Gorąco POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sebastian tel. 0752 667 6881
Bristol Road koło Autoglass

Faktycznie gosc robi szybko

Faktycznie gosc robi szybko solidnie i tanio !!!!!! POLECAM ten maly warsztat na bristol road obok auto glass. Sebastian 07526676881

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Follow us

Bądź na bieżąco w wygodny
dla siebie sposób:

Facebook Twitter RSS