Witam, gdzie najlepiej zrobic MOT samochodu w Cheltenham? Kogo polecacie i dlaczego?
Pozdrawiam

mot

W cheltenham robiłem w ABC Service koło stacji kolejowej i nie polecam ponieważ szukają jak mogą jak najmniejszej usterki. Zresztą osoba tam pracująca powiedziała mi że średnio każdy płaci do 500 funtów więc moje 100 za usuniecie wad to pestka. Obecnie robię MOT w Hucclecote: 3 Hucclecote Road GL3 3TH i jestem zadowolony ale pewnie i tak wszystko zależy od stanu auta :)
Pozdrawiam

Mot Tewkesbury

Ja nie polecam robienia MOT-u w warsztatach samochodowych, bo czasem nawet kuszą niską ceną, ale w czasie przeglądu wyszukują co tylko mogą, żeby sobie odbić. Mój mąż robi przegląd w warsztacie, który zajmuje się tylko MOT i dzięki temu nie wyszukują mu usterek, bo i tak na nich nie zarobią. Jeszcze nigdy nie musiał powtarzać MOT, bo nawet jak coś znajdą to mówią, że w najbliższym czasie najlepiej byłoby zrobić to, to i to, a przegląd zatwierdzają. Wiadomo gdyby było to coś poważnego to pewnie by nie przepuścili.
Nie jest to w Cheltenham, bo my mieszkamy w Tewkesbury, ale może komuś się przyda.
Unit B2, Northway Trading Estate, Northway Lane, Tewkesbury , GL20 8JH

nr telefonu: 01684 850930, bo trzeba się najpierw umówić ;)

Z tego co mi się wydaje, to

Z tego co mi się wydaje, to warsztaty też wysyłają na MOT, własnie do takich punktów MOT, o którym piszesz. I warsztat nie ma nic do gadania w takim przypadku. Po odebraniu samochodu, widzą czy coś jest do wymiany czy nie. Choć pewnie niektóre warsztaty robią i naprawy i MOT.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Follow us

Bądź na bieżąco w wygodny
dla siebie sposób:

Facebook Twitter RSS