Szukam polskiego warsztatu samochodowego w gloucester. Potrzebuje adres i telefon do dobrego specjalisty, jak rownież informacji kogo unikać by nie zostać oszukanym. Nie jestem z gloucester dlatego nie orientuje się do kogo warto zaprowadzić auto.

Tutaj jest coś na ten temat:

Tylko ze z tych postów tak

Tylko ze z tych postów tak naprawde nic nie wynika. Nie jestem z Gloucester wiec trudno mi sie do tego odniesc, potrzebuje konkretnych informacji u kogo najlepiej z nr tel i chociaz nazwa ulicy. Bede wdzieczna! :)

Polski warsztat

Jan Zakrzewski 00447871261460

Adres :
Unit 26
Morelands Trading Estate,
Bristol Road,
Gloucester,
GL1 5RZ

dobry warsztat

....mam taki warsztat samochodowy w Gloucester,szybko,sumiennie i ceny fajne....blacharstwo,lakiernictwo i mechanika
warsztat nie duży,ale wyposażony b.dobrze....właściciel miły i kompetentny,
wszystko zrobione na cacy-bez ściemy....Gorąco polecam-sama sprawdziłam i kilku znajomych!!!!!!!

Unt One 321
Bristol Road
Gloucester GL2 2DN
Sebastian
tel.07526676881

polecam....

Zgadzam się w pełni co do opinii o warsztacie przy Unit One na Bristol Road z małym jeszcze dodatkiem....to jedyny taki warsztat gdzie piorą super tapicerkę samochodową i polerka auta.

Polecam więc z cała odpowiedzialnością gościa bo to ,,perełka'' w tym całym syfie.
Bristol Road 321
Unit 1 GL2 5DN Gloucester
Sebastian

Ski Motors

Szanowny kliencie!

Świadczymy pełen zakres usług i napraw związanych z pojazdami osobowymi i dostawczymi. Jesteśmy warsztatem który, wyposażony jest w profesjonalne narzędzia, sprzet diagnostyczny, oraz sumienną załogę wykształconych specjalistów, mechaników z wieloletnim doświadczeniem i stażem zawodowym.

Specjalizujemy się w naprawach silników i to chyba lubimy najbardziej ale także w mechanice ogólnej, blacharstwie i elektryce pojazdowej.

Współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w Anglii, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować korzystne ceny na najwyższej jakości części zamienne, nowe jak i używane.

Aby zapewnić komfort naszym klientom, powierzone nam pojazdy są bezpieczne nie tylko ze względu na to, że znajdują się w rękach fachowców ale również dlatego że na terenie warsztatu oraz parkingu chronione są monitoringiem.

Na wykonane przez nas naprawy udzielamy gwarancji.

Serdecznie zapraszamy!

SKI MOTORS TEAM
Warsztat dziala juz cztery lata zapraszam serdecznie

Daniel Radzinski

Adres

Unit15,

Chase Lane off Eastern Avenue

Gloucester

Gloucestershire GL4 6PH

oszusci

Uwazajcie na tego goscia to oszust nie kompetentny i zlodziej Wszystkie te warsztaty na Eastern Avenue sa nastawione na szybki i latwy zysk polegajacy na okradaniu klientow Uwaga na nich

Uwaga!

Stanowczo nie polecam Ski Motors Team, przekonałam się na własnej skórze, o niekompetencji tamtejszych pracowników. Nie dość, że przepłaciłam, to usługa nie została wykonana jak należy. Odradzam!

Nie osmieszaj sie idioto!

Nie osmieszaj sie idioto!

polski warsztat

mechanik na Bristol Road polecam a obok jest tez 2 polski warsztat i lakiernik :) ,a kolegow na Eastern Avenue radze OMIJAC szerokim lukiem a zreszta wszystkie te warsztaty na Eastern Avenue radze omijac jak nie chesz miec wiekszych problemow z samochodem i stracic duzo pieniedzy to ci powie 98% osob ktore tam byly !!!! a oni sie jeszcze sie tu reklamuja hehe smieszne :) wiem bo bylem raz i to byl ostatni raz :)

ski motors eastern avenue

Witam mam na imie Marcin kolego na eastern avenue jest mechanik godny polecenia znam go dobrze naprawiam u niego auta od poczatku i nigdy sie nie zawiodlem.Ja kupuje auta na aukcjach naprawiam je i wysam do polski albo sprzedaje na miejscu.Wiec zalezy mi na solidnej robocie a solidnie nie znaczy tanio Daniel unit15 polecam chlopak naprawde zna sie na zeczy.Atych pseido warsztatow sie naotwieralo tak to juz jest z nami polakami .Ski Motors Eastern Avenue Daniel 07745922087

Daniel, idz do psychiatry.

Daniel, idz do psychiatry.

Eastern Avenue

SKI MOTORS Daniel Radzinski warsztat dziala juz piec lat w tym samym miejscu

Na Alma Terrance unit 4 jest

Na Alma Terrance unit 4 jest dobry warsztat samochodowy. Polecam niedaleko Bristol Road in Gloucester.

Warsztat Alma Terrace DNO Nie

Warsztat Alma Terrace DNO
Nie polecam zlodzieje, a najgorszy z nich to Tomasz Grzesiak, on nie jest nawet mechanikiem. Juz nigdy nie dam wam mojego auta.

A to Tomka warsztat nie

A to Tomka warsztat nie wiedzialam. Ciekawe czy jeszcze goli i farbuje sobie brwi. Ludzie omijajcie to miejsce. Naciagacze.

To PARTACZE do potegi

To PARTACZE do potegi entej!!!!!!!!!!!!!!!! Odradzam jesli nie chcecie dodatkowych kosztow

Ski Motors-Ski Matoly

Ski motors- nigdy nie powiem dobrego slowa o tym miejscu. Banda zlodzieji, klamcow i oszustow. Tomek i Daniel to dwa palanty, omijajcie ich szerokim lukiem. Podobno nie sa juz razem ale i tak to robcie.

warsztat Alma Terrace

Totalne dno nie znajace sie na samochodach, naciagacze bez mozgu. Nie polecam!!!!!!!!

alma terrace warsztat samochodowy

Nie polecam, totalne dno nie znaja sie na robocie!!!!!!!!! Uwazajcie

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Follow us

Bądź na bieżąco w wygodny
dla siebie sposób:

Facebook Twitter RSS