Hej,szukam fryzjerki,ktora dojezdza do klienta:)pozdrawaiam:)jesli ma ktos namiary bede wdzieczna

HejTeż szukam..i jakoś

Hej
Też szukam..i jakoś kiepsko...a czy ty znalazlas ?

Fryzjerka

Witam jestem fryzjerka damska mieszkajaca w Gloucester zapraszam mam mozliwosc dojazdu do klienta jezeli ktos bylby zainteresowany prosze o kontakt 07854816519 (Asia)

jestem fryzjerka i dojezdzam

jestem fryzjerka i dojezdzam do klijeta podaje e mail chetnych zapraszam rowniez do domu

witam

Bede niedługo otwierał typowoo meski barber shop szukam lokalu z kawalerka odrazu zeby byc 24 h moze ktos pomoze pzdr

WitamJestem fryzjerką męska

Witam
Jestem fryzjerką męska w Gloucester.
Jeżeli ktos jest lub będzie zainteresowany strzyżeniem proszę o kontakt pod nr.07936 881 901
Możliwość dojazdu do klienta.
Pozdrawiam
Aga

Polacy w Gloucester

Zwracam sie z prosba do polakow o pomoc w nakreceniu reportazu o polakach mieszkajacych w Gloucester jesli ktos z panstwa mialby ochote opowiedziec i swoim zyciu i pracy w tym miescie prosze o kontakt telefoniczny;07765863888

email

Myślę iż więcej osób by się odważyło na maila napisać :)

Najpierw naucz sie pisac

Najpierw naucz sie pisac poprawnie po polsku, a potem bierz sie za reportaze....

...u 'Kat' też polskich

...u 'Kat' też polskich ogonków nie widzę.

Nie kazdy ma polska

Nie kazdy ma polska klawiature cwoki

Ja też nie mam polskiej

Ja też nie mam polskiej klawiatury, ale mam ustawioną polską klawiaturę w systemie ;-)

:-)tez bym chciala,ale nie

:-)tez bym chciala,ale nie wiem jak to zrobic...

Może to pomoże:

Może to pomoże: http://www.youtube.com/watch?v=GFM4y_AVDfM

wielkie dzieki, zaraz

wielkie dzieki, zaraz zmienie:) widac sa jeszcze pomocni ludzie....

Ciekawe co za baran napisal

Ciekawe co za baran napisal ze nie kazdy ma polska klawiature? To sa takie w sprzedazy? Bo jeszcze nigdy nie widzialem polskiej klawiatury w sprzedazy. Takie rzeczy to sie w systemie zmienia

Miałem taką kiedyś do C64

Miałem taką kiedyś do C64 :-)

Tutaj dla zainteresowanych: http://pl.wikipedia.org/wiki/Klawiatura_maszynistki

a co oznacza keyboard w

a co oznacza keyboard w systemie, baranie?? radze sie douczyc skoro mieszkasz w UK

zadajmy sobie pytanie, kto

zadajmy sobie pytanie, kto nie rozumie potocznosci i wieloznacznosci pewnych wyrazow, czyzby jakis baran? :-P

Widze ze ktos ma rozdwojenie

Widze ze ktos ma rozdwojenie jazni, minnie, kat, moze jeszcze jakis nowy pseudonim do kolekcji zeby nie bylo wiadomo ze to jedna i ta sama osoba pisze. Jakies kompleksy?

.

:)

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.