Podziel się treścią:  

polskie kanały telewizyjne

w

Witam serdecznie,

Za niecaly tydzien wyjezdzam do Irlandi i interesuje mnie jak lapiecie polska telewizje na obczyznie ?

Nie zabardzo mnie interesuje ogladanie czegos na komputerze i talerze satelitarne tez chyba nie bedzie sie u nas sie dalo bo problemy z Lanldlordem chlopaki maja.

Przegladajac fora na takie rozwiazanie znalazlem tylko opcje o freeview (jeszcze nie posiadamy) i kanal 110. Ma to ktos, dziala to w ogle ? A mozne macje jakies inne opcje.

Pozdrawiam

nie warto

od kwietnia trzeba 9 funta za to placic, plus trzeba miec do tego tv z freeviewHD, pozatym kanaly dupiane. Bardziej sie oplaca talerz cena ta sama a kanaly wszystkie

Ta talerz... przecież to

Ta talerz... przecież to nielegalne! Moim zdaniem Freeview jest dla ludzi, ktorzy czują się zwiazani z krajem i chcą legalnie oglądać polska telewizja w UK. Kanały sa naprawdę spoko, gdzie teraz możesz oglądać filmbox legalnie w UK?

od paru miesiecy jest legalne

sprawa byla w strasburgu i padl wyrok ze zakaz uzywania dekoderow za granica jest nie zgodny z prawem unii europejskiej. Byl o tym artykul na Moja Wyspa

nie jest legalne

W Irlandii nie ma freeview, oni maja cos innego.
Co do artukulu na mojej wyspie byl on totalna bzdura, mozesz uzywac dekodery za granica jezeli operator satelitarny na to zezwala, a cyfra/cyfrowy polsat maja w umowie iz zabroniony jest odbior z ich kart abonenckich poza terenem polski.

nielegalny czy legalne

jakie to ma znaczenie jesli nie ma zadnych kar za uzytkowanie. Zadna platforma tv nie nalozy kary bo straci klienta. A regulamin to jest tylko tak napisany zeby zgadzal sie z polskim prawem. Cyrfa Polsat N maja to w glebokim powazaniu gdzie lapiesz tv liczy sie tylko zeby kaska im na konto wplywala.

Może warto zastanowić się nad

Może warto zastanowić się nad oglądaniem tylko TV UK? Ja nie oglądam polskiej i jest mi z tym dobrze.

indywidualna sprawa

moim zdaniem to czy oglądasz legalnie czy nielegalnie TV zależy od ciebie! w Polsce też mnóstwo osób ogląda nielegalnie TV - poprzez niepłacenie abonamentu!
ja wychodzę z założenia, że wolę być fair.

póki polskaplus.tv jest za darmo to ją testuje. potem będę się zastanawiać co i jak:)

Dzieki za odpowiedzi

Dzieki wielkie za odpowiedzi, duzo sie dowiedzialem! ale jak juz mowilem to talerz nie wchodzi w gre Landlord jest z Egiptu i nie idzie sie z nim dogadac :( musze szukac innych rozwiazan

Polskie programy

zakupilem sobie freeview HD i zalozylem konto na www.polskaplus.tv i elegancko mi dziala teraz moge ogladac przed telewizorem i na kompie. Pozdrawiam! problem rozwiazany, prosze zamknac topic

hej to dziala ! polskaplus

hej to dziala ! polskaplus jest cool

Dziala ta polskaplus ;) tez

Dziala ta polskaplus ;) tez moge polecic i co ciekawe jest dalej za darmo, wiec probojcie testujcie i sami ocencie ;)

u mnie takze dziala, trzeba

u mnie takze dziala, trzeba sie tylko rejestrowac i lata ;)

Pewnie, ze dziala, dziwi

Pewnie, ze dziala, dziwi mnie, ze jest jeszcze za darmo, no ale sie ciesze :P

potwierdzam dziala i to

potwierdzam dziala i to calkiem niezle ;)

Ja w prawdzie w okolicach Glo

Ja w prawdzie w okolicach Glo mieszkam ale u mnie tez dziala bez zarzutow. Mam nadzieje ze rozszerza oferte bo fajnie stabilnie to chodzi.

Chodzi polskaplus na freeview

Chodzi polskaplus na freeview na 110 kanale, najpierw jest plansza taka informacyjna a tam dalej sa kanaly, polecam ;) jest za darmo nadal.

polskeplus mam juz od

polskeplus mam juz od dluzszego czasu, duzo wczesniej niz temat tu sie pojawil ;) I ciagle mam za darmo ! Polecam kazdemu nieprzekonanemu, pozdro.

polska plus

ja rowniez od dluzszego juz czasu ogladam polske plus i jeste bardzo zadowolona, szczegolnie cieszy mnie tvp kultura, bo wedlug mnie maja bardzo atrakcynja oferte programowa. Wiem, ze do konca maja telewizja dziala za darmo wiec polecam wyprobowac.