Witam,czy ktoś z tu obecnych byłby w stanie podać mi namiary na jakiegoś ginekologa w Cheltenham?Niedawno się tu wprowadziłem,sam nie znam dobrze miasta,a niedługo przylatuje do mnie dziewczyna w 6 miesiącu ciąży.Będzie tylko 2 tygodnie i mam nadzieję,że nic się nie wydarzy,ale w razie czego chciałbym być ubezpieczony...Z góry dzięki i pozdrawiam!

‹ Fizjoterapeuta poszukiwany szukam polskiego ginekologa ›

Nie wiem od jakiego czasu w

Nie wiem od jakiego czasu w UK mieszkasz, ale tutaj nie ma ginekologów. Co najwyżej może uda Ci się zlokalozować polskiego ginekologa, ale nie byłbym tu optymistą.

Nie wiem jak z żoną, jeśli byłaby potrzeba wizyty w szpitalu.
Czy wystarczy, że tylko ty jesteś podatnikiem w UK? Może przyda się ubezpieczenie europejskie dla żony, jeśli nie jest rezydentem UK.

Ogólnie w UK, Polacy muszą radzić sobie bez ginekologów, a wizytę załatwiać podczas wizyty w Polsce.

Acha,dzięki

W Anglii przebywam ok. 3 miesięcy,ale szczerze mówiąc nawet gdybym był 3 lata to podejrzewam że nic bym nie wiedział na temat ginekologa,jako że mnie jako faceta ten temat nie interesuje...Dzięki za odpowiedź.Czyli w razie gdyby coś się działo z moją dziewczyną,jakiś ból brzucha itd spowodowany ciążą,muszę udać się do zwykłego szpitala?Jeśli tak,to do którego najlepiej?pozdrawiam

najlepiej do szpitala na

najlepiej do szpitala na emergency.o ile przypadek bedzie emergency.ale i z tym to roznie.powiem ci jak moja siostra byla u mnie i w nocy cos sie stalo ze sie dusila.sina byla czula bol w klatce piersiowej,ledwo oddychala. to i nawet wtedy karetka nie chciala przyjechac.ale pielegniarka w spzitalu mowila mi ze moze siostra na moje ubezpieczenie isc do lekarza jak cos jak jest tylko tu na urlopie.ale ogolnie na ich stronie jest napisane ze w ciazy jak cos sie dzieje to na emergency za darmo bez problemu ale jak bedzie musiala zostac dluzej w szptalu to wtedy placic trzeba.mowie o osobach ktore tu nie mieszkaja jak twoja zona.emergency masz w cheltenham ale ogolnie to cale maternity przeniesili do gloucester,

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Follow us

Bądź na bieżąco w wygodny
dla siebie sposób:

Facebook Twitter RSS