Podziel się tą stroną:  

TalkTalk Broadband

Witam serdecznie wszystkich goszczących w tym wątku.

Jako nowy w UK chciałbym aby ktoś podzielił się opinią na temat Internetu u  dostawcy  TalkTalk.

Proszę o wypowiedzi ludzi którzy naprawdę z tego korzystają.. głównie chodzi mi o to czy jest stała prędkość , jakie macie pingi , i  czy warto tym sobie zawracać głowę.

Komentarze

Portret użytkownika Gość

Virgin

by Gość (niezweryfikowany)·lt. 8, 2014

Z talk talk nie korzystałem, ale od kilku lat jestem na virgin i jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam, Tomek.

Portret użytkownika Gość

Dzięki za informacje , akurat

by Gość (niezweryfikowany)·lt. 14, 2014

Dzięki za informacje , akurat o virgin wiem że jest ok ale u mnie nie mają możliwości podłączenia.

Portret użytkownika nobarte

Wszystko tylko nie BT :-)

by nobarte·lt. 14, 2014

Wszystko tylko nie BT :-)

Portret użytkownika andyas

BT najlepszy HUB - 5

by andyas (niezweryfikowany)·wrz. 9, 2014

BT maja najlepszy  na rynku HUB - 5 dolaczany do Infinity za free, lepszy zasieg.

Talk talk uzywa linii i servisantow BT. Ale ponoc trudno sie u nich o cokolwiek doprosic. Tu BT drozsze ale lepsze duzo   Mozna wzmocnic sygnal na inne pomieszczenia roznymi extender- ami i booster ami . Ten np jest dobry.

Netgear Universal Dual Band Wi-FI Range Extender,

http://Netgear Universal Dual Band Wi-FI Range Extender

Bt w infinity daje fibre optic kable ...ale tylko do cabinet - zielonej skrzynki na ulicy. Virgin do samego gnezdka budynku.  Ale obcinaja speed w godzinach szczytu i jak ktos sciagnie w danym dniu sporo. W/G zasady fair usage. ( gwiazdka w opisach)

duzo info na ang forumach.