Wynajem pokoju/mieszkania bez referencji

Witam, mam pytanie na temat wynajmu pokoju/mieszkania bez referencji. Powiedzmy że mam pracę i szukam mieszkania po przylocie do UK.
Na start mamy odłożone jakieś 6 tys. zł więc na czynsz i kaucję będzie, ale kto wynajmie mieszkanie dla ludzi bez przeszłości w UK ? i gdzie szukać takich lokali ? Bo przeglądam strzonę http://www.spareroom.co.uk/flatshare/?offset=50&search_id=68721398&sort_... czy gumtree ale wszyscy chcą references i pokoje 2 osobowe nie są dla par a będziemy z dziewczyną.

Ciekawe pytanie. Może

Ciekawe pytanie. Może musiałbyś kogoś znaleźć, kto chciałby zrobić referencję. Z pracowaca, może on dałby referencję?

No a jeżeli chcielibyśmy

No a jeżeli chcielibyśmy wynająć pokój w mieszkaniu gdzie mieszkają już jacyś polacy to wtedy chyba referencje nie są za bardzo potrzebne :) racja ??

To podpytajcie ich, czy

To podpytajcie ich, czy landlord wymaga referencji, a jeśli tak, to niech Wam wypiszą rodacy z tego mieszkania.

Jakie agencje mieszkaniowe

Polecacie w tym miescie, interesuja mnie te co maja czyste flaty i w spokojnych okolicach , nie musi byc najtaniej , dzieki za info

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Follow us

Bądź na bieżąco w wygodny
dla siebie sposób:

Facebook Twitter RSS